fbpx

Kontakt

Hvis du har spørgsmål, er du velkommen til at ringe eller skrive.

Mød vores medarbejdere

Christina Larsen (På barsel)
Administration

Telefon: (+45) 51 20 61 02
Email: christina@lolks.dk

Ingrid Legaard
Projektadministration & Kvalitet

Telefon: (+45) 22 17 12 78
Email: ingrid@lolks.dk

Jeppe Lolk
Teknisk direktør - Medejer

Telefon: (+45) 30 36 34 49 
Email: jeppe@lolks.dk

Morten Fabrin
Administrerende direktør – Medejer

Telefon: (+45) 61 30 63 92
Email: morten@lolks.dk

Tina Vang Jørgensen
Teknisk Assistent

Telefon: (+45) 51 68 92 51
Email: tvj@lolks.dk

Tom Rohde
Projektchef

Telefon: (+45) 93 39 03 91
Email: tom@lolks.dk

Virksomhedsoplysninger

Lolks Industrial Services ApS
Industrivej 11-13, Hal 1-2, DK-6780 – Skærbæk
CVR: 35850937
Faktura mail: faktura@lolks.dk